fbpx

Fast English vol 7: „Action verbs” 2 lutego, 2021

Znajomość języka angielskiego jest najczęstszą umiejętnością wymaganą w pracy. Nie ma lepszej motywacji do nauki niż argument:
>>FINANSOWY – znajomość języka angielskiego gwarantuje Ci wyższe zarobki.
>>BIZNESOWY – język otwiera przed tobą nowe rynki. Języka angielski jako język międzynarodowy jest obowiązkowy dla każdego, kto prowadzi interesy poza krajem lub ma międzynarodowych kontrahentów.
>>KULTUROWY – będąc gościem w danym kraju lub prowadząc biznes z obcokrajowcami w języku międzynarodowym, ważne jest aby znać kulturę danego kraju i odpowiednio używać zwrotów lub po prostu żartować, nie obrażając konkretnej narodowości.
>>EDUKACYJNY – język służy do przekazywania innym swoich myśli oraz wiedzy. Dlatego inwestując w naukę języka otwierasz drzwi do publikacji, nagrań i szkoleń w języku angielskim.

W dzisiejszej lekcji z serii Fast English poznasz czasowniki związane z pracą oraz nauczysz się jak wyrażać czynności wykonywane w pracy.
Pokażę Ci jak można ułożyć poznane słowa w wyrażenia i zaproszę  Cię do ułożenia swoich zdań. Podejmujesz wyzwanie?

Zakładam, że tak:) Dlatego czas na szóstą, bezpłatną lekcję z serii Fast English. Zaplanuj 15 minut swego cennego czasu. Zorganizuj się tak, aby nikt Ci nie przeszkadzał. Postaraj się nie myśleć o tym co było, co jest i co będzie. Po prostu bądź. W skupieniu.

Pobierz plik pdf, a następnie wysłuchaj nagrania audio dołączonego do lekcji. Ucz się zawsze i wszędzie.

Chwytaj angielski jak wiatr we włosy!

Jeśli chcesz otrzymywać od nas edukacyjne treści – zapisz się do Newslettera!

Życzę Ci wytrwałości w nauce języka,

Małgorzata Lewkowska