fbpx

O kursie

Kurs języka angielskiego online

Platforma do nauki języka angielskiego jest odpowiedzią na potrzeby naszych stacjonarnych słuchaczy Akademii Językowej English Time, którzy poza zajęciami z lektorem chcą uczyć się języka angielskiego online. Monika, Miranda i Małgorzata, które na co dzień pracują z młodzieżą i dorosłymi wiedzą jakie potrzeby mają słuchacze, którzy mają za sobą różną historię związaną z nauką języka angielskiego. W modułach kursu poświęconych różnym zagadnieniom tematycznym lektorki prowadzą was przez nowe słownictwo, wymowę, dialogi i w końcu ćwiczenia w formie nagrań wideo. A ponieważ mówienie jest podstawową potrzebą, tej umiejętności poświęcamy najwięcej czasu w naszych lekcjach online.

Platforma do nauki języka angielskiego – English Time ONLINE

Uważamy, że edukacja nie kończy się w szkole, na zajęciach i zawsze jest ogromna ilość rzeczy do nauczenia się, zapewniamy tę możliwość na naszej platformie English Time ONLINE.
Platforma do nauki języka angielskiego umożliwia młodzieży i dorosłym osobom naukę wtedy kiedy jest to dogodne, w wybranym miejscu z dostępem sieci internetowej. Możesz uczestniczyć w kursie językowym bez potrzeby dojazdu do miejsca nauki, niewygodnej pozycji w ławce – możesz uczyć się na własnej kanapie.

Czym jest kurs online?

  • jest kursem wideo
  • masz dostęp do plików wideo, w których nauczyciel wprowadza nowe słownictwo, utrwalacie je wspólnie, a na koniec masz pracę domową zadaną przez nauczyciela,
  • masz ostęp do plików audio, które możesz pobrać na przykład na pamięć telefonu i słuchać wszędzie, gdzie tylko chcesz,
  • przez cały czas masz możliwość kontaktu z nauczycielem, a Twoje prace domowe są przez nas sprawdzane i otrzymujesz informację zwrotną,
  • na koniec każdego modułu jest test podsumowujący i sprawdzający przyswojoną wiedzę,
  • każdy moduł jest bardziej zaawansowany od poprzedniego, dlatego zalecamy kolejność wykonywania zadań w modułach,
  • po ukończeniu wszystkich modułów, przesłaniu prac domowych i wypełnieniu testu końcowego, każdy uczestnik kursu online otrzymuje certyfikat ukończenia kursu online.

Czym nie jest kurs na platformie English Time ONLINE?

  • nie jest aplikacją, w której uczysz się tylko słownictwa,
  • nie jest kursem wideo, który tylko oglądasz, ponieważ zawarte w programie różne zadania i prace domowe w formie wideo skłaniają do interakcji i zaangażowania,
  • nie jest kursem ćwiczącym tylko zagadnienia gramatyczne.

                                                                                            

English Time - Kurs języka angielskiego online

Najczęściej zadawane pytania | FAQ:

1. Czy ten kurs języka angielskiego jest dla mnie?
Tak, jeśli jesteś na poziomie początkującym, lub bardzo dawno temu uczyłeś się języka angielskiego.
Tak, jeśli jesteś gotów na systematyczność i samodzielną pracę.
Tak, jeśli masz codziennie 15 minut na naukę.
2. Jaka to metoda nauczania?
Jest to metoda „15 minut dziennie” na naukę języka. W tym czasie uważnie oglądasz wideo, współpracujesz z nauczycielem, powtarzasz słownictwo i uczysz się zwrotów. Dnia kolejnego pracujesz z plikiem pdf i plikiem audio – powtarzasz to, czego nauczyłeś się dnia poprzedniego. Kolejnego dnia znowu oglądasz lekcję wideo, wykonujesz ćwiczenia, jeśli akurat do tej lekcji są dodane i słuchasz pliku audio jeśli masz dodatkowy czas i chęci.
3. Czy mogę oglądać wideo jak długo chcę, czy jest jakiś limit czasowy?
Tak, aż utrwalisz dane zagadnienia, ale nie dłużej niż 12 miesięcy od momentu zapisania się do kursu.
4. Czego potrzebuję do tego kursu?
Internetu, komputera, laptopa, tabletu, telefonu – jakiekolwiek urządzenia z dostępem do internetu.
5. Czy nauka online na platformie jest skuteczna?
Tak, bo ten kurs języka angielskiego nie jest typowym kursem wideo. Został stworzony przez nauczycieli Akademii Językowej English Time w Białymstoku, którzy na co dzień pracują z dorosłymi. Podczas lekcji powtarzasz słownictwo, ćwicząc wymowę, utrwalasz nowe wyrażenia z nauczycielem, a następnie tworzysz własne wypowiedzi, które nagrywasz w formie wideo bądź audio. Dodatkowo masz dostęp do plików audio do pobrania i słuchania „na zawsze”, oraz plików pdf, które są podsumowaniem lekcji.
6. Czego nauczę się podczas kursu online?
Nauczysz się mówić w języku angielskim o sobie, pracy i .. – tutaj znajdziesz peŁną listę PROGRAMU kursu ONLINE.
7. Czy w tym kursie online są testy?
Tak, po każdym module jest test sprawdzający Twoją wiedzę, ale w niektórych lekcjach są mini-testy po określonej „porcji” nauki języka angielskiego.
8. Jakie są elekty?
Po każdej lekcji zdobywasz nowe słownictwo, wyrażenia, stopniowo mówisz płynniej, a zadania domowe wymuszają Twoje mówienie w języku angielskim. Jesteś w stanie skutecznie porozumieć się w sytuacji nieformalnej, formalnej, załatwić sprawę w hotelu, na lotnisku, w urzędzie.
9. Co wybrać – kurs online czy stacjonarny?
Ten kurs języka angielskiego w formacie ONLINE ma na celu podniesienie Twoich kompetencji językowych na wyższy poziom. Jeśli kiedyś uczyłeś się języka, będzie to powtórka, przygotowanie do lekcji na wyższym poziomie. Jeśli jesteś zupełnie początkującą osobą, nauka na platformie ONLINE pomoże Ci „zanurzyć się” w języku angielskim i lepiej przyswoić treści podczas kursu stacjonarnego.
10. Czy mogę kupić pojedyńcze moduły?
Tak, możesz kupić wybrany materiał ale koszt jest wyższy niż w przypadku zakupu całego kursu. Jeden moduł kosztuje 99,00.
11. Ile czasu zajmie zrealizowanie wszystkich modułów?
Jeśli będziesz robić 3 lekcje tygodniowo, cały kurs zajmie Ci około 4-5 miesięcy. Dostęp do całego wykupionego kursu masz przez 12 miesięcy od momentu pierwszego zalogowania.
12. Co dzieje się z przesłanym materiałem wideo z pracą domową?
Sprawdzamy je, piszemy do Ciebie informację zwrotną, a następnie usuwamy materiał wideo – na zawsze. Szanujemy Twoją prywatność i ochrona Twoich danych osobowych jest dla nas priorytetem.
13. Czy otrzymam Certyfikat po zakończeniu kursu?
Tak, kurs ten jest certyfikowany przez szkołę stacjonarną, której częścią jest English Time ONLINE – Akademia Językowa English Time w Białymstoku. Po zrealizowaniu całego kursu – 12 modułów, przesłaniu wszystkich prac domowych i zaliczeniu testów na wymaganą liczbę punktów – wysyłasz do nas maila: kontakt@englishtimeonline.pl z informacją o ukończeniu kursu. Wtedy sprawdzamy Twoje postępy, upewniamy się, że wszystkie prace domowe zostały nam przesłane – i wysyłamy Ci imienny certyfikat ukończenia kursu języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym – A2+.
Jeśli masz pytania, na które nie uzyskałeś odpowiedzi – skontaktuj się z nami 🙂